Gigabyte U7300

• Dálkové ovládání: ANO
  • Rozhraní: USB
  • Technická podpora: [email protected]

Supports digital TV DVB-T

Supports multi-viewing PIP/POP functions (depend on system support)

Supports MPEG 4(H.264) 1080p HiHD digital TV program

Good reception in high speed moving

Remote control supports GIGABYTE ViVoTM and Microsoft ® MCE

DVB-T

Interface

USB 2.0

Others

Support Microsoft® Windows 2000, XP, MCE and Windows Vista MCE / Win 7 32/ 64bits

Remote sensor Interface

• Šířka (cm): 15.00
  • Hloubka (cm): 15.00
  • Záruční doba: 24 měsíců

nenašel jsem nic co by mě vadilo

• po přeinstalování je na dvě věci,leží v šuplíku a zabírá místo.Mrzí mě investovaných peněz a výrobci bych vzkázal : když skončíte podporu tak takovou věc už neprodávejte!!

Na houby

• Dobrý obraz, dodaná minianténka má slušnou citlivost, pokud je dobré pokrytí signálu v dané lokalitě.
    • Velmi náročný na kvalitu signálu, jinak se seká.
    • Špatný ovladač, malý úhel.
    • Není instalační CD! S instalací byly problémy.

Používal jsem jej bez větších problémů víc jak rok, při koupi rozhodovala příznivá cena ( 790,- Kč). Od loňského jara jsem ho již po pře instalaci notebooku nerozchodil. Údajně skončila softwarová podpora produktu. Vivo nelze naistalovat, na nic jiného se mi ho nepodařilo rozběhnout. Leží doma na polici. Od Gigabyte bych si už nic v budoucnu nekoupil.

• funguje

běžný USB tuner, žádné stížnosti nebyly

• perfektně pracuje s WMC
    • program VIVO je absolutně nepoužitelný

• design
    • kvalita obrazu
    • kompatibilita s mnoha programy na sledování televize (až na dálkové ovládání)
    • dobře chytá signál ovladače
    • nekompatibilita dálkového ovládání s jinými aplikacemi než MMC nebo Vivo
    • Ta odporná aplikace Vivo TV je jak z roku 1995
    • zahřívá se

slušný tuner, pokud používáte Microsoft Media Center, nebo zkousnete odpudivý vzhled aplikace Vivo TV, je to za ty prachy dobrá volba. Ale chcete-li používat jiné aplikace, nebude fungovat dálkové ovládání.

Je mě 64let a tohle zařízení jsem si koupila abych se mohla na chatě koukat na televizi v notebooku. Nejsem technický typ a přesto se mě podařilo nainstovat všechno dobře. Jsem spokojená.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Splnil mé očekávání
    • Ve větší vzdálenosti od vysílače anténa nestačí, je nutná s lepším příjmem

• Bezproblémové použití

Neměl jsem žádné potíže ani s instalací ani s příjmem signálu

• , zakoupeno v CZC.cz

• Jednoduchá instalace
    • Ovladač

Používám ho v Praze, i na tu malou anténku šlo chytit dost programů, nakonec jsem to připojil k domácí anténě (rozvod po paneláku), pochytá to dost, ale stále se mi lehce zasekává obraz (asi by to chtělo zesilovač - velká vzdálenost od antény).
    Nemohu porovnat s jinými produkty, vyzkoušel jsem ho a byl jsem relativně spokojen - tv sleduji jen příležitostně (sportovní přenosy, které nelze sledovat na CT4 přes internet).