Nejnovější recenze ze sekce TV tunery

Maxxo TR04

Maxxo TR04

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Pracuje bez problému na první dobrou, určitě doporučuji. Nahradil nepoužívanou komponentu ve věži.

Přidáno: 12. února 2024

Zatím mi vůbec nedorazil

Esperanza EV106R

Esperanza EV106R

Ověřený zákazník Allegro.cz Petr

Přidáno: 9. února 2024

(naposledy upraveno 25. února 2024)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Funguje jak má
Rebel KOM1060

Rebel KOM1060

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

• Jednoduchý návod k instalaci neodpovídá skutečné instalaci. Anténa je velmi slabá a stěží zachytí signál na rádio natož na TV na místech, kde minulý TV stick na DVTB1 zachycoval v pohodě vše.

Ověřený zákazník Modadeti.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2024

Zakoupeno v Modadeti.cz

Je to moje třetí internetové rádio, druhé od Hama. Oproti DIT 2000 má lepší dálkové ovládání a EQ který sice jako komponent hi-fi systému zřejmě nevyužijete ale někomu se může hodit. Naopak u tohoto tuneru chybí přihlašovací kod na portál NUOVO kde lze skládat skupiny skladeb na internetovém portále a potom přímo v tuneru volit. Další nesmyslem je vypínání výstupu tuneru do zesilovače zastrčením konektoru sluchátek. U zesilovače bych to chápal, tady pokud chci poslouchat přes sluchátka musím připojit konektor. U předešlého tuneru jsem je měl zapojené trvale aniž by to ovlivňovalo výstup do zesilovače. Bez další manipulace s konektorem jsem mohl jen dálkou zapnout tuner a nasadit sluchátka. Naprostá zbytečnost snižující komfort. Tato řada je novější přesto načítání stanic je pomalejší než u staršího modelu. Při vypnutí tuneru se ozve nepříjemný lupanec do beden pokud nevypnete zesilovač dřív jak tuner. Takže celkově: trochu odfláknuté, přemýšlím o vrácení.

RGB.vision DVBSky T330 DVB-T2/T/C USB Stick

RGB.vision DVBSky T330 DVB-T2/T/C USB Stick

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2023

pochybná a není fér!!!

Přidáno: 29. prosince 2023

• minimální rozměry
  • nutno instalovat program z přiloženého CD
AVerMedia EzRecorder 330

AVerMedia EzRecorder 330

Přidáno: 26. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Nahrávat v dobré kvalitě umí.

Použitelné asi jen pro krátké záznamy, jinak s velkými obtížemi. Je jedno, jestli se připojí rychlá SD karta, nebo SSD s 1000 MB/s, většinou to vždycky zamrzne a nejde ani vypnout, musí se odpojovat napájení. Nepomohlo ani zkoušení několika krátkých HDMI kabelů, všechny high speed. Po pokusném nainstalování staršího firmware změna spíš k horšímu, takže zpět ten nejnovější a nedá se nic dělat. Záznam je v pořádku, když už se podaří rozjet, ale jen asi pokud je kratší než cca 30min. Jinak to skoro vždycky napíše error a že je nutné spustit opravu, ta trvá kol. 15min, po té ta věc téměř vždy zamrzne, oprava bývá požadována znovu stále dokola, to už je lepší ignorovat. V PC se takový záznam jeví v pořádku, což někdy opravdu je, ale někdy ne - jsou tam výpadky, kterých si lze při neznalosti originálu i nevšimnout, nezačne-li výpadek v půli slova, protože jinak je "střih" neznatelný. V tom případě lze zkusit znovu připojit a opravu opakovat, ale je to otrava. Co se týče editace, tu je vůbec lepší a mnohem rychlejší provést v PC. Takže, nahrávat v dobré kvalitě to umí, pokud se to podaří, ale zakopaný pes v tom je, zatím neodhalený.

Ověřený zákazník MALL.CZ Petr Niebauer

Přidáno: 30. října 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Jednoduchá instalace i provoz

Rychlá, jednoduchá i poměrně kvalitní digitalizace starších VHS nahrávek z domácího archivu. Naprostá spokojenost.

Evolveo Sigma T2

Evolveo Sigma T2

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. října 2023

• Problém s ovladači ve Windows 11
  • Ovladáci software dodany výrobcem je úplně k ničemu

Zprovozňoval jsem tenhle tuner na notebooku s Windows 11 a mám s tím dva fundamentální prolémy:
1. Podle instrukci jsem stáhnul ovladače se stránek výrobce (předpokládám tedy, že nejnovější) aale windows je něchtěli akceptovat (ve Správci zřízení to hlásilo problém s ovladačema). Pátral jsem, jak to řešit a jediné řešení, které jsem našel, je ve Windows vypnout bezpečnostní featuru "Izolace jádra". Z toho opravdu nemám dobrý pocit. Výrobce by imho měl dodávat ovladače, které tohle nevyžadují.
2. Dodaný software na ovládání TV je nepoužitelný. Chvilku jsem s tim experimentoval, provedl nastavení podle návodu, ale podařilo se mi zprovoznit pouze zvuk (a to trhaně). Jako řešení problému jsem zkusil nainstalovat jiný ovládací software - SichboPVR. Ten k mému úšasu v podstatě bez jakéhokoliv nastavování nalezel všechny stanice a obraz i zvuk fungoval úplně bez problémů.
Závěr: Tuner je schopný přehrávat TV. Ovladače a software jsou naprostá tragédie. Hodnocení 30% dávám proto, protože menší hodnota podle slovního hodnocení zde na Heurece znamená "Nepoužitelný". Mně se to podařilo zprovoznit, takže to použitelné je, jsem ale velmi nespokojen.

Reakce značky EVOLVEO

děkujeme za zanechání Vaší recenze a sdílení Vašich zkušeností.
Doporučujeme postupovat přesně podle instruktážního videa. Instruktážní video naleznete přímo na našich stránkách pod zakoupeným produktem.
V poslední době jsme nezaznamenali problémy s používáním tuneru v systému Windows 11. Je možné, že díky neustálým aktualizacím systému Windows došlo ke změně nastavení / zabezpečení.
Pokud máte přetrvávající potíže s instalací produktu / nějaký dotaz, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu [email protected] . Kde se budeme Vašemu dotazu věnovat a pokusíme se celou situaci dořešit k Vaší spokojenosti.
Přeji Vám hezký den.

Avermedia Live Gamer Extreme 3

Avermedia Live Gamer Extreme 3

Ověřený zákazník Alza.cz Lotus

Přidáno: 6. září 2023

(naposledy upraveno 6. září 2023)

• zvládá vše co má
  • komplet čeština
  • super jednoduchá instalace

Ověřený zákazník Elviapro.cz Miloslav

Přidáno: 24. srpna 2023

(naposledy upraveno 27. srpna 2023)

Zakoupeno v Elviapro.cz

• Skvely produkt nemam co dodat!
  • Zadna neni!!

Doporucuji take ostatim kupujicim tento produkt!!

RGB.vision DVBSky T980C DVB-T/T2/C

RGB.vision DVBSky T980C DVB-T/T2/C

Ověřený zákazník Neven ficca

Přidáno: 23. srpna 2023

Zakoupeno v Neven

Mám ho krátce,zatím vše funguje,akorát nedokážu zprovornit dálk. ovládání.

Hama DIT2105SBTX

Hama DIT2105SBTX

Ověřený zákazník K24.cz Semir

Přidáno: 21. srpna 2023

Zakoupeno v K24.cz

Skvělé dab rádio, umí vše co potřebuji. Jsi se kapku složitější nastavení ale jinak je to dobré. Je dobré že je to v češtině

karel.f karel.f

Přidáno: 10. srpna 2023

• Jednoduchá obsluha. Ovládat jde z mobilu a nastavené stanice i z počítače.
  • Jen 30 stanic na uložení není nic moc.

Aplikace UNDOK se mě zdá být lepší jako u jiných značek aplikace MEDIA U. Funkce SPOTIFY je funkční i jen pro zaregistrované nemusí být placená verze.

RGB.vision DVBSky S960C DVB-S2

RGB.vision DVBSky S960C DVB-S2

Ověřený zákazník briv.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v briv.cz

• Bez problému.

Ověřený zákazník Alza.cz Jiří

Přidáno: 11. července 2023

(naposledy upraveno 11. července 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Jednalo se o použité zboží s porušenou pečetí, které samozřejmě nefungovalo. Vzhledem k ceně jsem to ale neřešil a zboží vyhodil...

Evolveo Sigma HD

Evolveo Sigma HD

Ověřený zákazník Expert.cz Luboš

Přidáno: 5. července 2023

Zakoupeno v Expert.cz

Neni schopen přijímat čt1.čt2.Neumí to kompresi HEVC265. Jiné programy funkční.Reklamovat ani vracet nebudu.

Reakce značky EVOLVEO

Dobrý den, děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Zařízení podporuje kompresi DVB-T2/HEVC, problém bude pravděpodobně v anténním rozvodu nebo v síle a kvalitě signálu. Programy ČT1 a ČT2 lze bez problému naladit. Pokud potřebujete s funkčností nebo nastavením zařízení poradit, tak nás můžete kontaktovat pomocí emailu na [email protected]. Přeji hezký den.

Di-Way AND-1

Di-Way AND-1