AVerMedia AVer3D CaptureHD H727 3D

Teletext
Analog
DVB-T

• , zakoupeno v MADER.cz

• splnilo poziadavky (grabovanie zo starych VHS)
    • oproti AverMedia DVD EZMaker 7 obrovsky rozdiel v kvalite
    • skvela podpora vstupov
    • prilozena antena uplne postacuje na sledovanie TV
    • mozny uzivatelsky trosku pokulhavajuce UI prilozenej aplikacie
    • 3D okuliare su anaglyficke, takze to je skor na hranie, nez na seriozne 3D

• Dobrá citlivost tuneru, dobrý obraz
    • problémy s instalací - výběr vhodného driveru.
    • na webu. Přiložené CD by bylo vhodnější

Po problémech s instalací OK.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Teletext
Analog
DVB-T

Sledujte a nahrávejte HDTV a 3DTV

Připravte se, že uvidíte věci dosud nevídané! AVer3D CaptureHD přichází s nejnovější doprovodnou aplikací AVer MediaCenter 3D, se kterou budete moci sledovat a nahrávat živou 3DTV na Vašem PC. A to není všechno! Pokud jste nedočkaví a nechcete čekat, než bude spuštěno regulérní 3DTV vysílání, můžete využít exkluzivní technologii see3D, která dokáže všechny 2D živé TV, nahrávky a filmy přetransformovat do fantastické 3D podoby!

Pro dosažení maximálního 3D efektu vřele doporučujeme použít NVIDIA® 3D Vision™ Kit a 3D-ready grafickou kartu a monitor.

Záznam 1080i HD Videa skrze HDMI

S produktem AVer3D CaptureHD můžete sledovat a nahrávat video ve vysokém rozlišení přímo do Vašeho PC skrze HDMI nebo komponentní vstupy.

Zachytávání obsahu s ochranou HDCP High-Bandwidth Digital Content Protection není podporováno.

Vysoká kvalita analogového záznamu

S přibaleným analogovým kabelem bude zachytávání analogového videa ve standartním i vysokém rozlišení snazší, než kdy dříve. Pomocí komponentního vstupu můžete zachytávat 1080i HD video a při následné editaci na Vašem PC z něj snadno vytvořit profesionální videoklipy.

Nahrávání do formátu H.264 v reálném čase

S nejnovějším AVer MediaCenter 3D přichází i zcela nové střihové řešení, které se zaměřuje jak na kvalitu, tak i efektivní kompresi. Podporuje nahrávání 720p/1080i HD H.264 v reálném čase, díky čemuž je zachován nejenom krystalicky čistý obraz, ale současně jsou až 3x zredukovány požadavky na místo na pevných discích.

Vlastnosti

Pro sledování živé TV - Intel® Pentium® 4 2.0GHz

Pro funkci TimeShift a záznam do formátu MPEG-2

• Intel® Pentium® 4 3.0GHz s funkcí HT Hyper Threading
  • AMD Athlon™ 64 3200+

Pro sledování živé 3DTV a konverzi 2D videa SD - Intel® Core™ 2 Duo a AMD Athlon X2 nebo novější

Pro zachytávání HD videa v reálném čase formát H.264 - Intel® Core™ i5 750 nebo ekvivalentní procesor AMD

Grafická karta podporující DirectX 9.0c nebo novější 256MB RAM

Zvuková karta

PCI-E slot

Windows® 7/ Vista™/ XP 32/64-Bit

Pro zachytávání HD videa doporučujeme použít samostatnou grafickou kartu. Pro sledování živé 3DTV doporučujeme alespoň NVIDIA® GeForce® GT 240, nebo novější.

Pro zachytávání HD videa doporučujeme alespoň 2GB RAM pro sledování živé 3DTV doporučujeme alespoň 1GB RAM.

Detailní popis systémových požadavků naleznete v uživatelském manuálu.

Obsah balení

Kabel infračerveného senzoru

S-video/kompozitní/komponentní+ audio/remote 10-v-1 kabel

Anaglyfní brýle

• , zakoupeno v MADER.cz

• splnilo poziadavky (grabovanie zo starych VHS)
    • oproti AverMedia DVD EZMaker 7 obrovsky rozdiel v kvalite
    • skvela podpora vstupov
    • prilozena antena uplne postacuje na sledovanie TV
    • mozny uzivatelsky trosku pokulhavajuce UI prilozenej aplikacie
    • 3D okuliare su anaglyficke, takze to je skor na hranie, nez na seriozne 3D

• Dobrá citlivost tuneru, dobrý obraz
    • problémy s instalací - výběr vhodného driveru.
    • na webu. Přiložené CD by bylo vhodnější

Po problémech s instalací OK.

• Vyzkoušel jsem Windws 10 a AverMedia jsem rozchodil na první pokus. Oceňuji autory ovladačů a moc děkuji. Jinak AverMedia používám již několik roků a jsem naprosto spokojen. Výborný obraz, vysoce kvalitní zvuk. Kartu doporučuji alším zájemcům
    • Nic jsem nenašel a nezaznamenal.

Výborná karta. Doporučuji dalším zájemcům. Jsem léta spokojen.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• velice kvalitní zvuk
    • počet zdrojů: HDMI, USB, optic, BT

rozhodně doporučuji

• univerzálnost, nabízí propojení "veškerých" analogických zdrojů s PC
    • poměrně přehledné ovládání i slušná čeština
    • dálkové ovládání funguje na velkou vzdálenost
    • stabilní (oproti TV tunerům na USB)
    • prvotní problém s instalací, HW i SW
    • chybí solidní manuál; uživatelé, kteří nevládnou angličtinou a neuspějí s instalací napoprvé, mají o zábavu postaráno
    • nutnost stáhnout instalační SW z webu

celková spokojenost (hned po zprovoznění)

• , zakoupeno v Alza.cz

• vstupy HDMI, COMPONENT, COMPOSIT, S-VIDEO, prostě mohu připojit co mě napadne DVB-T HD a 3D.
    • nic mě nenapadá. snad jen kdy by podporovala DVB-C chrochtal bych blahem. zatím jsem nikde nic podobného neviděl.

Používám k digitalizaci starých nosičů jako VHS ukládaní z kamery. a pod. někdy si hraji s opravdu starou technikou.

• AVer3D CaptureHD je běžná televizní karta, která dělá, co se od ní očekává. Přijímá televizní signál a prezentuje nám je...

Zobrazit celou recenzi na www.digilidi.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduchá a spolehlivá instalace. jednoduchá obsluha. Oceňuji připojení HDMI setoboxu, kde mi dobře "šlape" internetová televize - kabelovka
    • Zatím mi nejde HDMI ve Win 7 64 bit.

Velmi dobrá interní televizní karta pro PC. Až se mi podaří rozchodit HDMI připojení v win 7 64 bit . budu spokojen na 100 %