AVerMedia AVerTV Volar HD Nano A867R

Dálkové ovládání
Teletext
DVB-T

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Dostal jsem v tomto produktu více, než jsem očekával.
    • Vše O.K.
    • ???

Mohu jen doporučit.

• Kvalitní příjem TV stanic

Kvalitní produkt pro sledování TV v PC, ovládání v češtině a jednoduché, možnost nahrávání pořadů.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• hezký desing :),slušný výkon i při středním signálu,jedu na kabelovku v Aver anténě a spokojenost
    • DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - BĚS /sto tlačítek velkých jako párátko/,
    • není na něm FULL rozšíření obrazu, 3D na krabici, 3D jako spouštěcí appka ale jinak tohle jede NA PREMIUMu nějakém..:) Legrace ze zákazníka, klamavá reklama...nevím...

zatím jede, spouštím myší přes ikonu na ploše a víceméně i přes ni ho celý ovládám..Ale jestli máte 1200,-, kupte si něco jiného...:)

Typ signálu
USB 2.0
Dálkové ovládání
Teletext
DVB-T

Kompaktní AVerTV Volar HD Nano, s plnou certifikací Windows Media Center Additional Qualification (WMC AQ), kombinuje běžné sledování TV a přednosti Windows Media Center a zajišťuje Vám, k Vaší spokojenosti, prvotřídní PCTV zážitek. Navíc je vybaven zcela zapuštěným konektorem, který zajišťuje vyšší odolnost a ještě lepší přenosnost zařízení.

Dodávaný dálkový ovladač byl vytvořen přímo pro snadné a plnohodnotné využití AVerTV Volar HD. Stisknutím "Zeleného tlačítka" na ovladači spustíte Windows Media Center* a můžete tak využít jeho plné flexibility při přepínání mezi TV, DVD a dalšími médii v prostředí Windows 7. Ovladač rovněž plně spolupracuje s programem AVerTV 6, který poskytuje další pokročilé PCTV možnosti, jako například plánovač nahrávání, export do formátu pro iPod a mnoho dalšího.

Vestavěný vysoce citlivý senzor dálkového ovladače funguje i ve znáčné vzdálenosti a pod širokým rozpětím úhlů, čímž Vám dovoluje vychutnat si stejně pohodlný a komfortní zážitek při sledování PCTV jako v případě televize ve Vašem obývacím pokoji. *Tato funkce pracuje pouze v aplikacích Windows Vista Media Center a Windows 7 Media Center.

• Přiložené dálkové ovládání Windows Media Center Remote Control
  • Vestavěný infračervený senzor dálkového ovládání
  • Podpora H.264 / MPEG-2 HDTV
  • Přímé nahrávání do iPod/ PSP formátu
  • Digitální titulky & podpora MHEG-5
  • Teletext, Timeshif, EPG (elektronický programový průvodce)
  • Plánovač nahrávání
  • Automatické nahrávání z režimu Spánku/ Hibernace
  • Nízká spotřeba energie (Digitální TV < 0,25A)

Vstupní signál: - 75? TV anténa

Pro TimeShift a záznam do formátu MPEG-2

• Intel® Pentium® 4 1.7GHz
  • AMD Athlon™ XP 1700+
  • Intel® Pentium® Mobile 1.0GHz
  • Intel® Atom™ 1.6GHz

Pro sledování HDTV (H.264)

• Intel® Core™2 Duo 2.4GHz
  • AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core 2.8GHz
  • Intel® Core™2 Duo 2.0 GHz nebo ekvivalentní procesor AMD (při použití na NB)

Grafická karta podporující DirectX 9.0c a HD DXVA*

Minimálně 256 MB RAM**

Zvuková karta

Volný USB 2.0 port

Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (32/64-Bit)

• Pokud grafická karta podporuje HD DXVA, snižují se minimální požadavky pro sledování H.264 HDTV na Intel® Pentium® 4 3.0GHz.
  • * Pro sledování H.264 HDTV je vyžadováno alespoň 1GB

AVerTV Volar HD Nano (Váha: 14,0g)

Rychlý průvodce instalací

Instalační CD

Výkonná anténa

Dálkové ovládání (včetně baterií)

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Dostal jsem v tomto produktu více, než jsem očekával.
    • Vše O.K.
    • ???

Mohu jen doporučit.

• Kvalitní příjem TV stanic

• , zakoupeno v ALFA.cz

• DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - BĚS /sto tlačítek velkých jako párátko/,

• Naprostá spokojenost

Chtěl jsem ovládat Windows media center dálkovým ovladačem a sledovat v PC digitální vysílání. Tyto funkce fungují zcela spolehlivě.

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Rychle přehledné, funkční. Pěkné, kvalitní zpracování "flashky" i DO.
    • Nelze rozchodit DO. Možná jen vybité baterky v balení.
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• citlivý přijímač
    • dálkač se mi ještě nepodařilo zprovoznit

Fungeje spolehlivě i s WMC.

• -pro jeho kvalitu
    • -pro jeho velikost

-Já jsem vybral tento produkt pro jeho kvalitu a zátím to funguje jak má a jsem velice spokojený,proto bých doporučil tento produkt ostatním.

• kvalitní signál TV
    • anténa
    • kabel k anténě mohl být delší

Za pár korun TV v PC. Doporučuji

• , zakoupeno v Alza.cz

• Na Windows 7 se mi ho nepodařilo spustit,přičemž mi asistoval pracovník IT!!!

Pro mě byl tento produkt nepoužitelný a nepomohla mi ani uživatelská příručka,ani kolega IT a ani oficiální stránky výrobce:-)

• , zakoupeno v OnlySoft.cz

dobrá věc