Recenze Pinnacle PCTV Nano Stick T2 290e

Ověřené recenze Pinnacle PCTV Nano Stick T2 290e

Ověřený zákazník Comfor.cz

Přidáno: 22. prosince 2014

Zakoupeno v Comfor.cz

• Kvalita obrazu v Linuxu i větší stabilita HD.
  • Příslušenstvi
  • Kvalita výrobku od konstrukce po zpracování
  • Kvalita obrazu je ve Windows zlá i pro SD opak je v Linuxu.

pinnacle PCTV Nano Stick T2 292e

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Ověřený zákazník Comfor.cz

Přidáno: 4. června 2012

Zakoupeno v Comfor.cz

• Umí kvalitně přijímat DVB-T, DVB-T2 včetně všech možných HD alternativ.
  • Dodávaný SW je téměř nepoužitelný. Nutnost pořídit jiný SW, například DVB Viewer, se kterým pracuje naprosto bezchybně, včetně řazení programů.

S DVB Viewerem lze snadno zjistit, například i skutečný bitrate tzv. HD vysílání v multiplexu 4 včetně skutečnosti, že se jedná o rozlišení pouze 1440 x 1080 a nikoliv o 1920 x 1080 !!!!!!
Pří loňském testu DVB-T2 byl bitrate u HD vysílání prakticky dvojnásobný proti tzv. HD vysílání v multiplexu 4 a rozlišení bylo skutečných 1920 x 1080 !!!!

Kdyby byl dodávaný SW kvalitnější, tak by tento výrobek dostal ode mě 100% !!!

www.tvfreak.cz

Přidáno: 16. července 2011

PCTV nanoStick T2 290e: první DVB-T2 tuner v Česku!

S testováním standardu druhé generace pro pozemní vysílání DVB-T2 se v ČR začalo vloni. Na pokrytí větší části území si ještě pár let počkáme. Na našem trhu zatím nejsou k mání televizory s DVB-T2 tunerem. USB tuner do PC už koupit lze. Vyzkoušeli jsme ho.

Celá recenze na www.tvfreak.cz
Ověřený zákazník Korunka.cz

Přidáno: 17. května 2011

Zakoupeno v Korunka.cz

• plní vše co jsem očekával

jediná možnost -produkt na DVBT2

Ověřený zákazník Dělovka.cz

Přidáno: 26. dubna 2011

Zakoupeno v Dělovka.cz

• Možnost příjmu DVB-T2 zatím není prakticky možná pro ověření kvality vysílání, apod. Umožňuje to pouze tento USB set top box.
  • Kvalita zobrazovacího SW - TV Centre - není ideální. Zatím se mi např. ani nepodařilo najít, jak a kde mohu změnit pořadí přijímaných kanálů. Ladění trvá nepřiměřeně dlouho.

V jednom set top boxu je možno přijímat jak klasické DVB-T, tak i DVB-T2.

Renkforce 1500

Renkforce 1500