Nejnovější recenze ze sekce TV tunery

Přidáno: 13. dubna 2017

• s normálním dvb-t funguje dobře a má i dobrý příjem
  • nefunguje na českém DVB-T2 ! programy naladí ale obraz je rozhozený tudíš do budoucna nepoužitelné

kdyby to dooprav dy podporovalo dvbt2 tak by to byl dobrý tuner

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2017

Zakoupeno v OKAY.cz

• funguje
  • žádný podrobný manuál k použití, nastavení apod

Media-Tech MT4169

Media-Tech MT4169

Ověřený zákazník hifi24 Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. března 2017

Zakoupeno v hifi24

• nepodporuje MESECAM

OtaStrom OtaStrom

Přidáno: 20. března 2017

(naposledy upraveno 20. března 2017)

• citlivý tuner (opravdu lepší než A835)
  • DVB-T2 HEVC (H.265)
  • výborná podpora ze strany AverMedia
  • přehledný software
  • bezproblémový chod pod Win 10 x64
  • kanály v DVB-T2 měly nepoužitelný "rozproužkovaný" obraz - vyřešeno se zákaznickou podporou novými filtry
  • u kanálů v DVB-T2 nefunguje korektně automatická volba poměru stran - řeším se zákaznickou podporou

Tuner jsem pořídil místo prvotně koupené A835, u které jsem nebyl úplně spokojen s citlivostí. TD310 je na tom opravdu lépe a to se stejnou přibalenou anténkou, takže mohu doporučit.
Ovladače jsem stáhl rovnou aktuální ze stránek výrobce. Nevím, proč by někdo v dnešní době sahal po přiloženém CD, kde logicky budou zastaralé...
Kanály vysílané v DVB-T2 měly rozproužkovaný a tedy nekoukatelný obraz, ale díky novým filtrům od zákaznické podpory AverMedia je problém vyřešen. Ještě tam nefunguje automatická volba poměru stran (pouze u DVB-T2), ale to se zákaznickou podporou taky řeším, takže to bude též určitě brzy vyřešeno.
Neangličtináře jistě potěší, že software plně obsahuje češtinu (snad kromě instalátoru).

Řešení onoho proužkovaného obrazu DVB-T2:

We’ve updated a filter for you

Application:
Please copy/save the file to following folder path
64 bits OS:
C:\Program Files (x86)\Common Files\AVerMedia\filters\

32 bits: OS
C:\Program Files\Common Files\AVerMedia\filters\

Please download following filter, extract and copy/paste it to C:\Windows\SysWOW64

Přidáno: 19. března 2017

• Deklarované vlastnosti splňuje.
  • Pracuje pod Win 10.
  • Nižší citlivost
  • Neumí analog

Ovladače a program jsem stáhl z http://www.avermedia.com... instalace proběhla bez problémů. Vyzkoušel jsem UPC DVBT, UPC DVBC, rovněž bez problémů. DVBT jsem zkoušel na přiloženou anténku, (je to obyčejný dipól) v porovnání s TV Samsung. Na TV Samsung jsem chytil TV stanice z Cukráku (vzdálenost cca 65 km), u TD 310 jsem musel pro zobrazení signálu přidat k anténce zesilovač. DVBT2 jsem bohužel nezachytil. Pro ty co by chtěli digitalizovat záznam z VHS kazet z videorekordéru upozorňuji, že neumí zpracovat analogový signál.

Přidáno: 17. února 2017

Tak jsem si tento produkt koupil, ale bohužel jsem se rozhodl podle designu a ceny. Už instalační příručka byla podezřelá, protože hypertextový odkaz na tlustého klienta asi není zcela v pořádku. Asi mi už měla začít blikat červená kontrolka. Ale nainstaloval jsem to. Obslužný software je na úrovni cca desetiletého nadšence do počítačů. Budu abstrahovat od skutečnosti, jestli je uživatelský software příjemný. První, co překvapí, že amatér, který tento software vytvářel, se pokoušel obejít standardní manažer oken ve Windows, a návrh vlastní design, který připomíná jakoby analogové ovadání. Ale bohužel asi nikdy neviděl analogový TV.
To vše by se dalo odpustit, ale nejhorší je spouštění oken. Okna 2. úrovně mají design obdobný, ale další úroveň už má klasická okna. Ještě větší problém je v ovládání oken, pokud si ho přesunete na externí monitor, pak tam zůstane. Odejdete 150 km bez externího monitoru a okno je pořád na externím monitoru. Musíte se 150 km vrátit, zapojit externí monitor, přesunout myší okno zpět, a zase ujet 150 km.

Největším efektem je, že se po chvíli váš počítač zasáhne modrá smrt. Musím přiznat, že na Windows 10 jsem se s ní potkal poprvé za několik let používání Windows 10.

Produkt jsem si ponechal jako demonstrativní příklad pro studenty, jak by neměl vypadat software dodávaný zákazníkům. A jako důkaz, že dobrý obchodník dokáže prodat i levou botu.

Ověřený zákazník Obchůdeček Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2017

Zakoupeno v Obchůdeček

• pokud se bezchybně nainstaluje,funguje
  • manuál je dodáván miniaturní,nutné vyhledat v PC

-parametry odpovídají použití a velikosti

Ověřený zákazník Optima.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2017

Zakoupeno v Optima.cz

• Malý výkonný tuner s micro usb, vhodný do tabletu, telefonu s andridem, v příslušenství smyčková i malá prutová anténa v Gplay ke stažení dvě aplikace PadTV a PadTV HD, obě fungují s výhradami, občas nenaskočí video, tuner stačí vyndat, zandat a chytne se, zkoušeno na Lenovo Essential Andr.5.1, ale tato problematika není nijak častá, nevím jesti je problám v apikaci, verzi andr., ale ceklově jsem spokojen. Zátěž na baterii cca 3% při spuštění aplikace, doba sledování na citovaném tabletu 6 hodin.
  • Snad jen zmiňované výpadky a nutnost adpojit a vypojit tuner, upozorňuji, že se to stává velmi málo.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. ledna 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Produkt , který spolehlivě funguje.
Jednoduchá instalace
Doporučuji těm , kdop chtějí sledovat a nahrávat tv programy na pc.

Přidáno: 7. ledna 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• Za málo peněz dost muziky.

Omega T300

Přidáno: 27. prosince 2016

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• nízká cena
  • vysunovací anténa -křehká

Za tuto cenu není co řešit v Praze OK, uvidíme venku.

Ověřený zákazník CZC.cz Milan Richter

Přidáno: 19. prosince 2016

• Bez zkušeností
  • Nezdařila se instalace na notebooky Lenovo Think Pad E530 ani HP ProBrook 450G2, oba pod Win10. Zařízení se ani nenačetlo, stažený software od výrobce se nenainstaloval. Pomoc od výrobce i dodavatele v podstatě nulová.

Zklamání. Když něco nefunguje a nikdo neporadí, je to špatné

MyGica WiTV

Ověřený zákazník CZC.cz frkotou

Přidáno: 10. prosince 2016

• design
  • dobrý příjem
  • DVB-T2 s podporou HEVC (zatím nemám možnost vyzkoušet, nejsem v dosahu)
  • dodávaná anténka je oproti jiným výrobcům skutečně vhodná pro příjem signálu
  • software pro sledování a nahrávání je přehledný
  • nic jsem nenašel

Je vidět, že společnost AverMedia si dává opravdu záležet na těchto zařízeních. Už jen samotná krabička se mi velice líbí. Oproti předchozímu modelu má DVB-T2 s podporou HEVC, které by snad mělo fungovat po zavedení této nové generace vysílání v ČR, bohužel ale nemám jak vyzkoušet funkčnost, protože nejsem v dosahu testovacího vysílání. Pro někoho může být výhodou připojit pozemní kabelovku (DVB-C) samozřejmě jen pro nekódované programy. Vzhled i provedení výrobku byl pro mě další důvod jej zakoupit. Přibalená anténka je opravdu funkční, ne jak u jiných výrobců, kde je pouze krátká tyčinka na plastovém podstavci, kde by se dalo říct, že lepší příjem obstará magnet pro přichycení anténky, který je umístěn v podstavci. Ano, toto je moje zkušenost s těmito levnými anténkami, které jsou jen, aby se neřeklo... Ovladač je také dobrého typu. Není to nic, co se po pár dnech používání hned rozpadne v ruce, nebo odejde nějaké tlačítko. Ale využívat jej bohužel nebudu, protože mám přijímač připojený za počítačem. Chybí zde CD se softwarem a ovladači, což mi ale nevadí, protože ovladače a software stahuji vždy ze stránek výrobce, kde bývá pravidelně aktualizován. Web výrobce je přehledný, takže stáhnout tyto věci nebude problém. Instalace u mě proběhla na 1. pokus bez chyb. Software není příliš graficky povedený, nicméně je celkem přehledný(já s ním nemám problém). Výrobek tedy celkově hodnotím jako výborný. Určitě bych v budoucnu zakoupil i další produkty této společnosti.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2016

• Dobrá Tv pro windows
  • žádné, jen by mohlo být CD s ovladači.

Dobrá TV přes USB ,pro Windows 10.
akorát stáhnutí ovladačů přes internet.

Přidáno: 22. listopadu 2016

Zakoupeno v ALFA.cz

• Jednoduché použití, po instalaci programu naskočí přehrávač okamžitě po připojení.
  • Nic mě nenapadá.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2016

• Funguje jak má
  • Nedokonalá čeština v EPG

Dobře a zatím spolehlivě pracuje

Element SMART DONGLE QUAD Sencor

Element SMART DONGLE QUAD Sencor

Ověřený zákazník miele.elektrometal.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2016

Zakoupeno v miele.elektrometal.cz

• funguje jak má, skvělá cena.
  • trochu pomalejší

Mám starší dobrou televizi, né však chytrou. Dobrý doplněk. Hlavně k vyplnění reklam - třeba se podívat na poštu , nebo face book, you tube a td.

AVERMEDIA AVerTV Mobile iOS

AVERMEDIA AVerTV Mobile iOS

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2016

Zakoupeno v AB COM CZECH

• nejsem moc spokojený, protože přijímač je málo citlivý a stále se obraz trhá

Produkt jsem koupil na doporučení, ale s mým přijímačen nesjem spokojen.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25